Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Крамничка

Разом з Колір ПРО Ви можете розробити свій унікальний фірмовий стиль, необхідний для успішного представлення в бізнесі та впізнаваності бренду, створити меню для свого ресторану чи кафе, випустити журнал чи каталог та надрукувати книгу з цікавими ілюстраціями. Наші дизайнери з радістю втілят в життя всі Ваші ідеї.

Дякуємо за замовлення!

Ми Вам зателефонуємо для з'ясування деталей.

Абетка

40грн

Книга-розмальовка для дітей та не тільки... Тут кожен може знайти для себе цікавинку. Книга авторської роботи Надії Нестеренко є цікавою для вивчення літер, тваринок, для творчого розвитку, містить елементи антистресового розвантаження. Створено з любов'ю :-))

Газета esthete #2

50грн

Другий номер [esthète] газети присвячуємо мандрам. Тут зовсім мало про готелі, маршрути, авіаперельоти та інші традиційні туристичні атрибути, але багато про те, чим же нас так приваблюють подорожі; про відчуття свободи, про натхнення, про мрії та ілюзії, сприйняття простору та часу, жагу до пригод. Цього разу [esthète] розповідає, як пристрасть до мандрівок та харизма долає кордони й відстані, творячи нову історію, як переосмислюються забуті простори та співіснує матеріальне місто з духовними цінностями. Як у рядках пісні Crowded House "...everywhere you go, always take the weather with you», у подорожах не надто важливі локації: на першому місці — емоції, гарний настрій та враження. А як їх отримати, —вирушити за тисячі кілометрів до пригод, зачитатись книгами в горах, споглядати твори мистецтва в музеях чи просто безтурботно ледарювати в Амстердамі — тут вибір за вами. Приємного читання!