Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Тиснення

Тиснення - це механічне видавлювання, яке створює рельєфне зображення (опукле або увігнуте). Зазвичай воно використовується при виготовленні меню, щоденників, сувенірної продукції, шкіряних виробів (обкладинок, грамот), щоб надати продукції унікальності та оригінальності.

Тиснення

Види робіт:

  • конгревне тиснення (випукле зображення на поверхні матеріалу);
  • тиснення фольгою (металізоване зображення; понад 30 відтінків фольги: золота, срібна, мультилазерна, кольорова);
  • блінтове тиснення (створення вдавлених зображень в матеріалі).

Конгревне тиснення - отримання рельєфно-опуклого зображення, за рахунок локального стиснення матеріалу між нагрітими штампом і контрштампом. Конгревне тиснення може виконуватися як з фольгою, так і без неї. Технологія в основному застосовується на стадії заключної обробки поліграфічної продукції. Зображення може бути як опуклим, так і увігнутим. Перевагою даної технології є здатність додати продукції індивідуальність.

Метод тиснення застосовується для виготовлення візитних карток, фірмових бланків, ярликів, запрошень та іншої поліграфічної продукції. Зображення виходить за допомогою штампу з поглибленим малюнком і опуклого контрштампа. Розрізняють забарвлений і нефарбований (сліпий) конгрев, однорівневий і багаторівневий.

Конгревне тиснення з фольгою - як правило, процес, що проводитися в один удар (відбиток), тобто перенесення фольги і надання рельєфу відбувається одночасно. Таке тиснення додає презентабельності та привабливості вигляду продукту.

Блінтове тиснення - це тиснення плоским штампом без використання фольги. Під дією високого тиску та температури кліше вдавлюється в матеріал та залишає рельєфний відбиток.