Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Картини

Оригінальні та цікаві картини завжди були хорошим подарунком на будь-яку визначну подію. Вони гарно вписуються в інтер’єр та створюють відчуття затишку.

Живопис. Картини

Купити картину художника це можливість доторкнутися до прекрасного мистецтва. Картина - це не просто зображення, що відбиває шматочок реального життя або фантазії художника. Вона створює унікальну ауру навколо себе. Якщо Вам пощастило купити картини художників з цікавими сюжетами, то можна абсолютно по-новому сформувати свій життєвий простір. У Колір ПРО Ви можете підібрати картини у потрібній кольоровій гамі або стилістиці саме Вашої оселі.

Гарна картина не просто привертає цікаві погляди, вона зачаровує своєю внутрішньою прихованою силою. Людина, розглядаючи красивий пейзаж, гармонійну композицію з фруктів або портрет, раптом по-новому відкриває світ власних відчуттів.

Пейзажі, портрети, ікони чи будь-які картини стануть відмінним подарунком на визначні події, адже радують око та не залишають байдужим нікого. Такий подарунок буде незабутнім та ще довго буде тішити власника.

Для виготовлення картин ми використовуємо різноманітні матеріали, такі як метал, акрил, дерево, тканина, шкіра. Також Ви можете обрати серед пастельних та олійних виробів. Художні полотна створюють атмосферу душевної гармонії, сприятливу психологічну обстановку, позитивну енергетичну ауру. Будь-яка людина, чи то знавець живопису чи недосвідчений глядач, відчує приплив сил і велике задоволення в оточенні прекрасних живописних полотен.