Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Друк книг та журналів

Друк книг та журналів повинен бути максимально якісним, щоб читачеві було приємно тримати їх в руках та гортати. Саме такий друк ми пропонуємо. Наша команда може розробити сучасний та цікавий дизайн, надрукувати книги та журнали будь-яким тиражем та різноманітних розмірів.

Друк книг

Колір ПРО пропонує друк книг будь-якого тиражу, в твердих та м'яких палітурках, скріплення термобіндером, металевою скобою чи пружиною. Стосовно способу друку це може бути цифровий друк, різографія, офсетний друк чи ротація.

Незважаючи на зростаючу популярність електронних книг, паперові залишаються актуальними та не здають свої позиції. Наша команда допоможе втілити всі Ваші задумки в реальність - будь-яке оформлення обкладинки, тиснення, декоративні елементи, особливий вид паперу. Сучасне типографічне обладнання забезпечить максимальну якість продукції.

Щоб Ви мали уявлення про те, як книга виглядатиме в кінцевому варіанті, ми пропонуємо ознайомитись з пілотним екземпляром та внести правки, якщо необхідно.

Друк журналів

Основною перевагою журналів як рекламної поліграфії є зручність та інформативність. Найбільша відмінність журналу від іншої поліграфічної продукції полягає в тому, що він друкується для певної категорії людей та з певною періодичністю. Тому журнал має бути насиченим барвистими ілюстраціями та цікавим матеріалом. Для друку журналів великих тиражів використовують офсетний друк, менших - цифровий. Також є можливість виготовлення елітних журналів - це так звані іміджеві або представницькі каталоги.

Технологія нашого виробництва дозволяє скріплювати книжково-журнальну продукцію за допомогою скоби або термобіндера. Ми використовуємо лише сучасне та професійне обладнання, що отримати лише якісний результат.