Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Цифровий друк

Колір ПРО пропонує друк на новій повноколірній цифровій друкарській машині Xerox Versant 80 Pro. Це – професійне рішення для друку високоякісної поліграфічної продукції зі швидкістю до 80 сторінок в хвилину на матеріалах щільністю від 52 до 350 г / м². Висока продуктивність, виняткова якість друку дозволяють створювати яскраві персоналізовані рекламні матеріали, брошури, фотографії та сувенірну продукцію, а також додатки з елементами захисту (посвідчення особи, перепустки, сертифікати).

Цифровий друк (повноколірний)

Відтепер Ви можете замовити неймовірно великий формат аркуша для друку 330*660 мм! І звичайні стандартні 320*450 мм чи 330*488 мм чи інші довільні формати.

Щоб ви могли отримати різноманітну продукцію, ми пропонуємо друк на широкому спектрі матеріалів, а саме: папір для цифрового друку, крейдований та некрейдований папір, папір з блискучим покриттям, етикетки, візитні картки, глянцеві брошури, наклейки на вітрини, синтетичний папір, вітальні листівки, вкладки і роздільники, фактурні папери, пластик і інші матеріали щільністю від 52 до 350 г / м².

Для забезпечення виняткової якості друку у ДЦМ Xerox Versant 80 Pro застосовуються передові технології та автоматизація процесів друку.

Роздільна здатність друку Ультра HD для отримання неперевершених результатів

Роздільна здатність друку Ультра HD (2400х2400 точок на дюйм) і технологія обробки зображень з деталізацією 1200 x 1200 точок на дюйм і глибиною кольору до 10 біт (1024 градації) дозволяє підвищити плавність ліній і градієнтів, чіткість фотографій, графіки і тексту.

Автоматичні настройки приведення і якості зображення

Автоматизована система контролю над якістю зображення Simple Image Quality Adjustment (SIQA) забезпечує налаштування приведення для точного суміщення лице-зворот. Система також дозволяє регулювати рівномірність щільності заливки по листу, забезпечуючи точні кольори по всій площині листа. Крім того, система підтримує налаштування струмів перенесення для забезпечення якості друку на складних матеріалах, в тому числі і в двосторонньому режимі.

Xerox® EA Low Melt Dry Ink

Легкоплавкий EA-сухий тонер (EA Dry Ink) з низьким рівнем блиску дозволяє створювати яскраві і чіткі відбитки зі стабільною передачею кольору. Це – продукт передових технологій, дрібний і однаковий по формі; він допомагає забезпечувати чудову якість друку на найскладніших матеріалах включаючи текстурований папір, пластики, вінілові магніти.

Цифровий друк (чорно-білий)

Колір ПРО пропонує нову послугу - друк на цифровій друкарській машині Xerox D95. Це – професійне рішення для чорно-білого друку дозволить Вам, нашим клієнтам, заощадити найцінніші ресурси - час та гроші.

Модуль друку забезпечує високу шкидкість роботи - до 100 сторінок на хвилину на матеріалах щільністю від 52 до 253 г / м².

Роздільча здатність друку 2400х2400 dpi забезпечує постійну якість відтворення тексту, заливок, фотографій та графічних об’єктів (на відміну від друку на різографі).

Вбудовані фунції фінішної обробки дають змогу в автоматичному режимі здійснювати:

  • скріплення скобами (до 100 аркушів) - 24 варіанти розташування;
  • перфорацію отворів 2 або 4;
  • додавання повноколірних обкладинок або вставок у блок (до 200 аркушів).

Дані технічні можливості дають змогу швидко та економно друкувати учбові матеріали, методочки та збірники вправ, роздаткові матеріали, презентації та звіти, створювати книги та інструкції, сріплені скобою чи за домогою стрічки.