Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Запрошення

Пропонуємо цікаві та оригінальні запрошення ручної роботи - запрошення на весілля, стилізований День народження, вечірки, хрестини, фестивалі, ювілеї чи будь-які святкові та важливі події.

Запрошення своїми руками

Листівка або запрошення є найпоширенішим способом нагадати близьким людям чи партнерам про майбутній захід в ненав'язливій формі. Красиво оформлене запрошення буде приємно отримати кожній людині, а проявлена увага до його персони не залишиться непоміченою. Запрошення на особливу подію завжди створює атмосферу свята. Наші дизайнери та майстри працюють як із шаблонними заготовками, так і створюють унікальні вироби.

Весільні запрошення

Весільні запрошення здатні «передати» адресату не тільки вашу увагу, доброту і повагу, а й продемонструвати Ваш витончений смак, оскільки сьогодні можна замовити запрошення на весілля, які можна порівняти з витвором мистецтва.

Запрошення на весілля інформує близьких Вам людей про заплановану подію, повідомляє час і місце проведення реєстрації та бенкету. Досить важливо, щоб запрошення були не тільки красивими ззовні, але і мали розбірливий текст всередині, саме тому, вибираючи запрошення, варто правильно підібрати їхній формат. Також необхідно пам'ятати про обраний стиль для оформлення запрошень, зазвичай він відповідає кольористиці та стилістиці свята.

При виборі кольору запрошень на весілля, зазвичай переважають білі, бежеві, пастельні, ніжні тони, хоч можна підібрати запрошення червоних, синіх, зелених, і навіть чорних відтінків. Запрошення можуть бути, наприклад, стилізованими під старовину, як історичний документ. Дуже часто запрошення прикрашають золотими і срібними вставками, декоративними камінчиками, бантиками, сердечками, квіточками. Запрошення, є ключиком до сердець гостей, вони можуть бути елегантні, красиві, оригінальні, екстравагантні або смішні, вибір цей залежить в основному від фантазії молодих.