Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Фірмовий стиль

Розробка фірмового стилю - важливий крок для становлення та просування бізнесу.

Колір ПРО створить Вам фірмовий логотип, корпоративні візитки, бланки, конверти, підбере брендові кольори та шрифти, а також придумає елементи дизайну для Вашого офісу чи підприємства.

Ми розмістимо всю необхідну інформацію на візитках, блокнотах, календарях, листівках, футболках, горнятках, пакетах, конвертах тощо - залежно від ваших побажань. Підкресліть індивідуальність компанії та виділіться серед конкурентів!

Фірмовий стиль підприємства

Фірмовий стиль це показник корпоративної культури фірми, іі цінностей та цілей. Саме по ньому визначають, наскільки це професійна компанія, які люди там працюють та як фірма себе позиціонує.

До комплексу робіт по створенню фірмового стилю входять:

  • Створення логотипу
  • Підбір корпоративних шрифтів та кольорів
  • Візитки, фірмові бланки, конверти, папки, сувенірна продукція
  • Уніформа працівників або використання фірмового стилю у елементах дизайну офісу чи виробництва
  • Слогани
  • Прайс-листи, біг-борди, вивіски та багато іншого

Зазвичай до складу фірмового стилю входить ділова документація, так званий фірмовий блок: конверт, бланк, візитки, пакет та ін. елементи. Також розробляється рекламна продукція, зокрема плакати. Сувенірна продукція включає в себе брелки, ручки, горнятка, сумки, спортивний одяг і т.д.

Влучно підібраний корпоративний стиль викликає у споживачів відчуття довіри, підтверджує надійність компанії та спонукає користуватись саме Вашими послугами чи продуктами.

Колір Про завжди уважно дослухається до побажань своїх клієнтів та враховує сучасні тенденції, щоб надати лише найбільш цікаві та ефективні варіанти.

Великі та малі компанії можуть використовувати різні компоненти фірмового стилю. Фірмі, яка нещодавно почала свою роботу, необхідний лише стартовий пакет послуг з розробкою логотипу, корпоративної палітри кольорів та візиток. Великим корпораціям, щоб справляти належне враження на своїх клієнтів, бажано застосовувати весь спектр впливу та брендовості.

Створіть унікальний стиль своєї компанії разом з Колір ПРО!