Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Друк флаєрів та листівок

Друк флаєрів та листівок у Колір ПРО завжди якісний, швидкий та яскравий. Флаєри та листівки залишаються ефективним засобом рекламної поліграфії, адже привертають увагу Ваших потенційних клієнтів. А з допомогою ефективного дизайну та друку їх стане ще більше.

Друк флаєрів та листівок

Рекламні листівки та флаєри завжди були ефективним та доступним способом розповісти про нову продукцію, послугу чи подію. З їх допомогою багато компаній надають корисну інформацію своїм клієнтам, приваблюють нових та агітують на певні заходи.

Найбільшим попитом користуються єврофлаєри, розміром 100х210 мм та флаєри форматом А4, А5, А6. Також ми можемо надрукувати продукцію будь-якого, вказаного Вами формату. Наше сучасне обладнання дозволяє виконувати нестандартні замовлення різноманітних розмірів на різних матеріалах.

Флаєри та листівки повинні бути яскравими та привертати увагу. Людина, якій вручили флаєр на вулиці обов’язково залишить його для пізнішого перегляду, якщо він викличе певні позитивні емоції, усмішку, буде достатньо цікавим та креативним. Якщо Ви не впевнені, що можете самостійно розробити саме такий тип дизайну, наша команда професіоналів з радістю допоможе Вам у цьому. Зважаючи на багаторічний досвід, ми враховуємо всі нюанси при друці та дизайні листівок та флаєрів, знаємо сучасні тенденції та орієнтуємось саме на Вашу цільову аудиторію.

Колір ПРО друкує всю поліграфічну продукцію незалежно від тиражу та використовує лише високоякісні матеріали.

Наші офіси знаходяться у м. Львові та Києві; також є можливість доставки Вашого замовлення в інші міста України.