Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Друк

Найрізноманітніша друкована продукція, журнали, книги, рекламні брошури, друк на будь-яких матеріалах, цифровий, широкоформатний та офсетний друк - це все компетенція Колір ПРО. Потрібна яскрава поліграфічна продукція? Звертайтесь до нас!

Колір ПРО надає повний спектр поліграфічних послуг - від дизайну та handmade до друку найрізноманітніших поліграфічних матеріалів. Ми друкуємо майже все: візитки, плакати, буклети, флаєри, листівки, календарі, пакети, книги, журнали; пропонуємо друк на футболках, тканині, шкірі, дереві, металі, кераміці. Наші офіси знаходяться у Львові та Києві, а також діє доставка у будь-які міста України.

Офсетний друк

Наше сучасне обладнання дозволяє виконувати замовлення різних тиражів - від 1 до 1000000 екземплярів. Вибрати папір Ви можете серед запропонованого в каталозі або ж замовити дизайнерський. Також ми можемо запропонувати: матову чи глянцеву ламінацію, тиснення, сліпе тиснення та конгрев, висічку, брошурування, біндерування на пружину, зшивання термобіндером, вибіркове лакування, нумерацію, персоніфікацію.

Цифровий друк

Цифровий друк не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки, що заощаджує час та гроші. Високоякісне обладнання дозволяє виконувати друк плакатів, візиток, брошур, флаєрів, буклетів, каталогів, меню для закладів харчування та іншу кольорову друковану продукцію до А3+ формату безпосередньо з комп'ютера. Ви можете вибрати матовий, глянцевий або дизайнерський матеріал, на якому ми розмістимо все, що Ви бажаєте.