Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Веб дизайн

Необхідний креативний, сучасний, а головне, функціональний дизайн для Вашого сайту? Дизайнери Колір ПРО з легкістю вирішать цю проблему. Ми знаємо, як зробити так, щоб Ваш сайт запам’ятався та приводив клієнтів.

Дизайн сайтів

Дизайн сайту це та річ, на яку відвідувач звертає увагу в першу чергу. Щоб він створив приємне перше враження та запам’ятався відвідувачу, сайт має бути цікавим та унікальним.

Веб дизайн сайту повинен мати не лише естетичну, але й функціональну мету. Перш за все, він має бути легким у користуванні та виконувати свої завдання. Наприклад, якщо це інтернет-магазин, то правильні заклики до дії підштовхнуть користувача на покупку чи дзвінок. Команда наших професійних дизайнерів знає, що необхідно внести в дизайн будь-якого сайту та як правильно подати його користувачам.

Дизайн сайту може бути цілком індивідуальним або шаблонним. У будь-якому випадку, Ви отримаєте функціональний та легкий у користуванні сайт.

Для того, щоб внести необхідну естетику в сайт та зробити його привабливим, наші дизайнери слідкують за тенденціями та постійно самовдосконалюються. Саме тому, наші роботи завжди сучасні та яскраві.

Однією з важливих вимог сучасності є адаптивність дизайну. Ми розробляємо сайти, опираючись на цей принцип та робимо все для того, щоб користувачам було зручно переглядати, читати чи купувати на Вашому сайті з будь-яких пристроїв (комп’ютерів, телефонів, планшетів та навіть телевізорів).

Ми покриваємо широкий спектр робіт, починаючи від створення лого, закінчуючи розробкою сайту. Якщо Вам необхідно розробити фірмовий стиль та створити дизайн будь-якої корпоративної поліграфії, ми завжди раді допомогти.