Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Дизайн

Разом з Колір ПРО Ви можете розробити свій унікальний фірмовий стиль, необхідний для успішного представлення в бізнесі та впізнаваності бренду, створити меню для свого ресторану чи кафе, випустити журнал чи каталог та надрукувати книгу з цікавими ілюстраціями. Наші дизайнери з радістю втілят в життя всі Ваші ідеї.

Дизайн Поліграфії

Хочете, щоб дизайн поліграфії для Вашого бізнесу був привабливим, яскравим та максимально ефективним? Ми з радістю допоможемо Вам у цьому. Наші дизайнери розроблять цікавий та креативний концепт індивідуально для Вас з урахуванням всіх особливостей сфери діяльності.

Колір Про знає, як розробити графічний дизайн так, щоб Ви виділялись з великої кількості конкурентів, привертали увагу до своєї продукції та ефективно впливали на потенційних покупців.

Відмінний дизайн поліграфії завжди ефективно впливає на імідж компанії. Ми детально ознайомлюємось з побажаннями та вимогами і тільки тоді пропонуємо оптимальний варіант саме для Вашого випадку. Адже правильно підібраний дизайн - це обличчя компанії.

Дизайн Реклами

Основним завданням реклами є привертання уваги та надання інформації про послуги компанії. Колір Про допоможе Вам створити справді ефективний дизайн реклами та сформує необхідний імідж компанії. За допомогою рекламної поліграфії Ви розкажете про свої послуги, повідомите про важливу подію у Вашій сфері, поінформуєте потенційних покупців про знижки та акції, створите позитивне перше враження про компанію та продукцію. Колір Про надає послуги дизайну та друку флаєрів, брошур, каталогів, листівок, календарів та багато іншого.