Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

WEB Дизайн

Колір ПРО створить для Вас сучасний та креативний дизайн сайту, оновить існуючий чи розробить новий функціональний сайт, що відповідатиме Вашим вимогам. Наші дизайнери активно співпрацюють з експертами в IT- галузі, щоб надати Вам повний спектр необхідних послуг.

Дизайн сайтів та їх розробка - ще одна, відносно нова, послуга, що надає наша компанія. Клієнти часто звертаються до нас по допомогу, якщо їм необхідний якісний та цікавий дизайн, редизайн чи створення сайту з нуля.

Всі роботи щодо дизайну та створення сайтів ведуться з урахуванням побажань клієнта та сучасних ринкових запитів. Спочатку ми досліджуємо сферу діяльності, якій буде присвячений майбутній сайт та даємо поради щодо необхідних елементів майбутнього проекту. Робота проводиться поступово, тобто клієнт завжди знає над чим саме зараз працює команда та може вносити свої поправки, якщо необхідно.

Дизайн буде створений таким чином, щоб відвідувачам сайту чи потенційним покупцям було приємно залишатись на ньому тривалий час та обирати необхідні товари чи послуги.

У випадку, якщо Ви маєте сайт, та він не відповідає Вашим вимогам та не виконує своїх функцій, ми пропонуємо оновлення та осучаснення існуючого дизайну. Редизайн позитивно повпливає на кількість відвідувачів та зробити ваш сайт приємнішим для користування.