Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Магніти

Створюємо сувенірні магнітики на замовлення - з Вашими фотографіями, логотипами, написами та будь-якими зображеннями. Виготовляємо магніти на замовлення за Вашим ескізом, або створюємо власний дизайн, опираючись на Ваші побажання.

Магніти на холодильник

Магніти на холодильник останнім часом стали популярними сувенірами та навіть подарунками. Магніти з фото наречених дарують на весілля як додатковий елемент подарунку, з фото адресата або зображення улюбленої картини - на День народження.

Магніти на замовлення

Магніти на замовлення включають в себе втілення ваших ідей фахівцями. Тут необхідна лише ваша фантазія та ідеї. Замовляти магніти можна як із звичайними зображеннями, так і з фотографіями. Наша компанія допоможе Вам з оформленням будь-якого малюнку на магніті. Це може бути просто Ваше приблизне побажання або ж готовий малюнок чи фото, які ми переносимо на магніти.

Магніти також можуть бути і частиною фірмового стилю. Логотип компанії, нанесений на магніт, завжди привертає увагу та запам’ятовується.

Магніти на замовлення - це дуже зручно в якості сувенірів, адже ще довго нагадуватиме вам про важливу чи цікаву подію. Ми відповідаємо за якість та доставку товару. Ви можете бути впевнені, що отримуєте лише найкраще.