Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Друк календарів та пакетів

У нас Ви можете замовити друк кишенькових календариків, квартальних чи настільних календарів, що стануть зручним атрибутом офісу чи дому. Також ми пропонуємо друк пакетів та коробок, адже це зручний метод для проведення рекламних кампаній та просування бренду.

Друк календарів

Колір ПРО надає широкий спектр поліграфічних послуг, серед яких і друк кишенькових календариків, квартальних та настільних календарів. Якщо говорити про кишенькові календарі, то завдяки зручному розміру вони є досить практичними, і можуть нести рекламну інформацію. Виготовлення календарів займає мало часу, отже Ви отримуєте якісну продукцію в найкоротші терміни. Стандартний розмір календариків - 100х70 мм. Наше сучасне обладнання дозволяє зробити їх максимально яскравими та привабливими. Для друку менших тиражів використовується цифровий друк, для більших - офсетний. Ми використовуємо лише високоякісний папір. Також можливі додаткові опції, такі як ламінація, заокруглення кутів чи вибір особливого типу паперу.

Квартальні календарі дуже зручні у плануванні майбутніх подій та часто використовуються в офісах. Такі календарі містять квартальну сітку посередині та рекламний блок чи інформацію про компанію зверху та внизу. Колір ПРО надрукує квартальні календарі за Вашим макетом, або допоможе у створенні дизайну.

Настільний календар відіграє важливу роль у створенні фірмового стилю компанії, адже завжди розташований на видному місці та привертає увагу. Він може містити назву та логотип компанії та надавати загальну інформацію. Також, настільний календар у вигляді піраміди може стати відмінним подарунком Вашим діловим партнерам.

Друк на пакетах

Ми розробляємо дизайн пакетів, коробок на взуття, на печиво, на вишивки тощо. І потім друкуємо ці розробки на папері або картоні (коробки). У нас Ви також можете замовити друк на паперових пакетах. Виготовлення пакетів з логотипом - це вигідний вид реклами, що презентує вашу компанію чи бренд.

Тип пакету “банан” вважається більш презентабельним, ніж “майка”, адже має кращі експлуатаційні характеристики, має донну складку та прорізані ручки. Якщо ж Вам більше до вподоби пакети з петлевою ручкою чи паперові пакети - ми теж до Ваших послуг. Будь-який малюнок та логотип на пакетах виглядає ефектно та яскраво.