Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Розробка Логотипу

Логотип - один з найважливіших інструментів просування фірми на ринку та привертання уваги клієнтів. Розробка логотипів у Колір ПРО - високопрофесійний, швидкий та ефективний процес створення найкращих варіантів макетів з врахуванням характеру, сфери діяльності та цінностей компанії-замовника. Наші дизайнери вміють професійно об’єднати яскравість, простоту, чіткість та разом з тим, унікальність елементів логотипу. Зробіть свій бренд впізнаваним разом з нами!

розробка логотипу - приклад робіт 1
розробка логотипу - приклад робіт 2
розробка логотипу - приклад робіт 3
розробка логотипу - приклад робіт 4
розробка логотипу - приклад робіт 5
розробка логотипу - приклад робіт 6
розробка логотипу - приклад робіт 7
розробка логотипу - приклад робіт 8
розробка логотипу - приклад робіт 9
розробка логотипу - приклад робіт 10
розробка логотипу - приклад робіт 11
розробка логотипу - приклад робіт 12
розробка логотипу - приклад робіт 13
розробка логотипу - приклад робіт 14

Розробка логотипу

Основна мета логотипу - забезпечити впізнаваність компанії. Адже він використовується у всіх видах рекламної продукції, ділових паперах - візитках, бланках, плакатах та на веб-сайті, який відвідує безліч потенційних покупців та клієнтів.

Щоб створити логотип, необхідно декілька кроків:

  • Зібрати максимум інформації про компанію - її види діяльності, бізнес цілі та аудиторія
  • Діалог з клієнтом стосовно побажань щодо кольорів та стилістики
  • Створення ескізу логотипу
  • Декілька версій логотипу, щоб клієнт вибрав саме той, який йому найбільше до вподоби
  • Робота над деталями та поправками
  • Задоволений клієнт

Як обов’язковий атрибут усіх фірмових бланків та документів, логотип є першою дуже важливою частиною бренду, що візуально представляє бізнес - виконує роль візитної карточки. Він може бути одно-, дво-, триколірним або містити більшу кількість кольорів, складатися зі значка або фірмового напису, або з того та іншого, бути об'ємним або плоским, різної геометричної форми або сукупності форм, або навіть містити малюнок. Від складності та кількості кольорів логотипу залежить впізнаваність фірмового бренду в цілому, адже вдалий та чіткий логотип, навіть при поверхневому погляді на нього, асоціюється з конкретним виробником чи бізнесом.

Розробка логотипу передбачає створення декількох варіантів макетів логотипів. Клієнт розглядає всі і вибирає найкращий варіант. Такий принцип дозволяє отримати логотип, який якнайповніше раховує побажання клієнта, що призводить до максимальної віддачі в бізнесі.

Логотип компанії буде використовуватись в рекламі, журналах, може потрапити в засоби масової інформації. Правильний та яскравий логотип дозволяє споживачу зорієнтуватись на ринку схожих послуг та обрати саме Вас. Дизайн логотипу входить в частину розробки фірмового стилю.

Створення логотипу потребує чимало досвіду, сил та уваги. Дизайнери Колір ПРО зроблять все для того, щоб Ви отримали якісний продукт в чітко зазначені терміни.