Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Редизайн Сайтів

Необхідно покращити та оновити дизайн Вашого сайту? Ми радо допоможемо в цьому. Команда професіоналів зробить все, щоб нова версія відповідала всім Вашим вимогам та була максимально функціональною.

З часом, розроблений дизайн втрачає свою актуальність і виникає потреба в позиціонуванні компанії на більш сучасному рівні.

Якщо Ваш сайт погано просувається, не приводить достатньо клієнтів, або просто застарів, Вам справді необхідний редизайн. Що ж входить в пакет послуг? Кожен окремий випадок потребує індивідуального підходу. Ми надаємо такі послуги:

  • Проводимо редизайн графіки, якщо картинки заповільнюють відкриття сайту або ж зовсім не завантажуються
  • Спрощуєм навігацію, щоб відвідувачі легко знайшли потрібну інформацію
  • Вдосконалюємо логотипи та фірмовий стиль
  • Підлаштовуємо дизайн під Вашу цільову аудиторію та її інтереси

створення веб сайтів

Головна ціль редизайну - виразити погляди компанії, вдосконалити позиціонування бренду та відповідати вимогам часу. З часом, компанія росте та змінюється, отже необхідно змінювати і дизайн сайту, щоб зберегти зацікавленість покупців. Вчасний редизайн допоможе не тільки не втратити старих клієнтів, але й отримати нових. Наша команда професіоналів допоможе скоректувати імідж компанії та виділити її на фоні конкурентів.

Наша компанія надає повний спектр послуг - дизайн сайтів, редизайн та модернізація сайтів будь-якого рівня складності та розробка нових сайтів з “нуля”.