Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Handmade

Створюємо унікальні вироби ручної роботи до будь-яких свят та важливих подій у Вашому житті. Весільні запрошення, вітальні листівки, картини, подарункові коробочки стануть чудовим доповненням до подарунку та створять святкову атмосферу.

Зроблено своїми руками

Вироби ручної роботи завжди високо цінують, адже туди вкладена частинка людської душі. Такі листівки чи картини прикрасять інтер’єр кімнати та створять затишок. Серед наших виробів - вітальні листівки та різноманітні запрошення, картини, магніти, тиснення на багатьох видах матеріалів, подарункові коробки та упаковки. Кожне творіння - унікальне та майже неповторне.

Вибір handmade подарунка не залишиться непоміченим і здивує навіть людину, «у якої все є». Такий подарунок відразу підкреслить те, що людина обдумано підійшла до вибору, а не купила що-небудь перше-ліпше. Вибір подарунка ручної роботи можна наповнити певним змістом, який можна віднести до події або особистості того, кому він підноситься. А можна навпаки, підкреслити ставлення людини, що дарує. Якщо Ви не можете визначитись або вибрати із запропонованого, наші майстри завжди дадуть свою професійну пораду.

Команда Колір ПРО - це професіонали своєї справи, що справляються навіть з найскладнішими завданнями. Можемо створити креативні листівки та запрошення, нанести зображення на магніти, витиснути необхідний малюнок чи намалювати картину.

Ви можете замовити повністю унікальну роботу, або подати зразок того, що саме Ви хочете і ми відтворимо цю роботу.