Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

CTP і Фотовивід

CtP (Computer-to-Plate, комп'ютер - друкарська форма) — технологія прямого експонування офсетних пластин. Виготовлення пластин та насвітлення фотоформ виконується на високотехнологічному обладнанні, що забезпечує якість та надійність.

Колір Про надає шикорий спектр поліграфічних послуг, серед яких насвітлення пластин (CtP) та насвітлення форм (фотовивід), що досі не втрачають своєї актуальності.

Часто технологію CtF називають традиційною (аналоговою), а CtP - перспективною або цифровою. Але це не зовсім вірно, оскільки обидва способи по суті ідентичні один одному, адже при технології CtF спочатку експонування здійснюється на проміжний носій (плівку) і лише після цього зображення переноситься на пластину аналоговим способом. Але, власне експонування в обох випадках - цифрове.

CtP вирішує всі ті проблеми, які замовник ставить перед друкарнею. Це і прискорення процесу, і поліпшення якості, і стабільність друку, і багато іншого.

Для початку спробуємо розібратися, як працює ця технологія. Спочатку з підготовленого спуску смуг на фотовивідному пристрої отримують фотоформи (можна експонувати як смугами, так і спуском). Потім з фотоформ за допомогою копіювальної рами насвічують офсетні пластини. Після проявки пластин виходить готова друкована форма, яку можна встановлювати на друкарську машину.

Системи CtP в традиційному розумінні (точніше не самі системи, а матеріали для них) також бувають різні: термальні, фіолетові, з вмістом срібла, звичайні аналогові і т. д. І у кожної є свої переваги і недоліки, про які сьогодні багато говорять. Замовнику необов'язково вдаватися в усі ці подробиці. Головне, що ці системи забезпечують найкращу якість виготовлення друкованих форм.