Loading

Цифровий друк (чорно-білий)

Детальніше read more icon

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Детальніше read more icon

ДИЗАЙН

Детальніше read more icon

Цифровий друк (повноколірний)

Детальніше read more icon

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк чудово підходить для виготовлення зовнішньої реклами, адже така реклама є яскравою та довговічною. Широкоформатний друк призначений для широкого застосування, це і друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк фотошпалер, виготовлення стендів, рекламних конструкцій. Колір ПРО з задоволенням надрукує Вам все, що необхідно.

Широкоформатний друк

Різні види широкоформатного друку можна побачити майже всюди - в магазинах, офісах та на вулицях міста. Він включає в себе друк банерів, фотошпалер, картин, постерів, плакатів, наклейок та багато іншого. Виконаємо замовлення в точності до Вашого макету, або ж наші дизайнери допоможуть Вам створити новий, з урахуванням всіх побажань та сучасних тенденцій.

Широкоформатний друк поділяється на два види - інтер’єрний та зовнішній. До першого відносять друк афіш, картин, фотошпалер, фотографій, декорацій, дипломів, репродукцію картин та друк різноманітного виставкового обладнання. До зовнішнього друку належить: друк бігбордів, банерів, постерів, брендмауерів, холдерів, різноманітних рекламних конструкцій та багато іншого, що можна віднести до зовнішньої реклами.

Компанія “Колір ПРО” використовує різноманітні матеріали для друку:

  • папір з різним покриттям (матовий, напівматовий, глянцевий);
  • самоклейка;
  • холст (натуральний, синтетичний);
  • фотопапір;
  • фотошпалери.

Максимальна ширина друку - 1100 mm.

Роздільна здатність - 2880х1440 dpi.

Ми використовуємо чорнила лише на натуральній основі (без запаху, придатні до застосування в інтер’єрах).